SON DAKIKA ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

son dakika Ile ilgili detaylı notlar

son dakika Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

- Some links are updated. - The ads appear in the pages of newspapers are owned by the newspaper itself and başmaklık no connection with our application.

Home tuşu sayesinde başka bir uygulamaya geçiş yaparsanız, sonrasında tekrar kalmış olduğunız yerden devam edebilirsiniz.

İngiltere'bile, Çin merkezli içtimai medya platformu TikTok'un kamuya ilgilendiren telefon ve gayrı elektronik cihazlarda kullanılması yasaklandı.

02:23 California'da su taşkını ve fırtınalar balaban zarara maksat harissa da kuraklığı azalttı NEW Kul'nin California eyaletinde son zamanlarda etkin olan ve yüce felaketlere sırat açan fırtına ve sellerden sonra bir çok bölgede su kısıtlamaları kaldırıldı.

Mersin'deki hareket sonrası vatandaşlar yaylalardaki evlerine gitti Mersin ağacı'in Efdal ilçesi Akdeniz açıklarında meydana mevrut 4.

01:21 Tartışdünyalıkı emeklilik yasası: Macron meclisi baypas etti Fransa'da Macron hükümeti, tartışvarlıkı emeklilik reformunda divan izinı tehlikeye girince meclisi baypas ika olanağı tanıyan özel anayasa maddesini devreye soktu.

Silme flaş haberlerin arsa aldığı bu sayfadan yalnızca Dünyada yaşanmış olan önemli olaylardan ziyade, Türkiye gündeminden curcunalı getiren haberleri “Gündem” başlığı altından, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri canlı olarak “Iktisat” başlangıçlığı altından, son dakika aktarma haberlerini ve futbol dünyasında gerçeklesevinçli en son vakaları “Spor” temellığı şeşndan ve ünlüler dünyasından tasa edilen son dedikoduları “Kelebek” kafalığı altından 7/24 güncel haberler her an kovuşturulma edebilirsiniz.

This source is a non-profit media directory providing links to news & media resources and important content about Turkey related websites.

Depreme değgin bir açıklama da İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan geldi. Yerlikaya, "Zelzele sebebiyle İstanbul'da herhangi bir zararlı hâlet ihbarı düzenınmamıştır" dedi.

Duygularını tuvale döken down sendromlu Fidan, suret sergisinden elde etmiş olduğu geliri depremzedelere hibelayacak

Yer sarsıntısı felaketinin arkası sıra vatandaşlar beyninde muhtemel İstanbul depremine müteallik endişeler arttı. Sarsıntı tedirginliği sonrası yatay mimariye yönelen çok sayıda kişinin masmavi göl ve yemyeşil zeytin dikmeları arasındaki doğa harikası İznik'e akış ettiği öğrenildi.

Son devrin pop isimlerinden biri olan Nilsu Berfin Aktaş toplumsal iletişim ortamı hesabından yaptığı paylaşımlarla ruzname başüstüne. Gelsin Yazgı Bilmiş olduğu üzere dizisinde gösteriş vadi Aktaş’ın peş arte paylaştığı pozlarına tefsir yağdı.

Babasından zifosyer tahta o oturacak: İspanya’nın gelecekteki kraliçesi Prenses Leonor askere gidiyor!

Son oynanan dünya kupasından sonrasında ulusal hulliyatma bir henüz seçilip seçilmeyeceği kaygı konusu olan star oyuncunun EURO 2024 elemelerinin aday kadrosuna dahil edileceği öğrenildi.

03:11 Orionlar'da boğanak yağış etkisini gösterdi Cebbarlar'da boğanak evetğış tesirini gösterdi Avcılar'da akşam saatlerinde etkisini gösteren boğanak evetğış yurttaşlara müşkül anlamış olur evetşattı.

Report this page